Propozycja na produktywny weekend

Nieopodal Poznania, na terenie Pojezierza Wielkopolskiego, wśród bogactw tej krainy znaleźć można malowniczy Park Krajobrazowy Promno. Mimo swojego małego obszaru i krótkiej historii, przez tereny te prowadzą aż cztery szlaki – dwa szlaki piesze, Piastowski Trakt Rowerowy oraz Pierścień Rowerowy dookoła Poznania. Oprócz wygodnych butów zabierz na szlak wszelkie nurtujące Cię pytania dotyczące twojego nowego samochodu i odwiedź przy okazji autoryzowany salon Seata.

Naładuj akumulatory na łonie natury

Poznańskie peryferie idealnie nadają się na weekend za miastem z dala od miejskiego tłoku. Należący do programu Natura 2000 urokliwy park został utworzony aby chronić polodowcowy krajobraz morenowy oraz zróżnicowane podszycie leśne, w które te tereny obfitują. Park to kompleks ośmiu jezior i dwóch kanałów wodnych, które w połączeniu z mieszającymi się ze sobą drzewami iglastymi oraz liściastymi, nadają miejscu wyjątkowy klimat. Spacerując po tutejszych torfowiskach, lasach i łąkach spotkać można bociany, bobry, czy nawet żurawie, które sprawią, że chociaż na chwilę zapomnimy o miejskim zgiełku.

Daj się zainspirować

Po energetycznym spacerze, odwiedź autoryzowanego dealera Seata, gdzie przyjrzysz się naszej aktualnej ofercie i staniesz o krok bliżej od wyboru odpowiedniego auta, które dowiezie Cię w wiele miejsc nadających się na długie spacery na łonie natury. Od początku twojej wizyty w salonie nasz konsultant poprowadzi krętą drogą do wyboru tych trafionych czterech kółek. Podczas całej wizyty będzie służył radą i informacją, rozwieje wszelkie wątpliwości i zaplanuje jazdę próbną. Przybliży również warunki programu gwarancyjnego, doradzi w temacie serwisowania auta, a także optymalnego ubezpieczenia. Doradcy seata przybliżają różne formy finansowania i zapoznają naszych klientów z bieżącymi promocjami, a nasi dealerzy oferują korzystne warunki leasingu lub zakupu auta w ramach kredytu, dzięki czemu można wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *