Praktycznie i romantycznie w salonie seata

Szukając produktywnych możliwości na spędzenie wolnego weekendu, warto zainwestować swój czas w odwiedzenie salonu Seata i dokładne przyjrzenie się naszej szerokiej ofercie. Podjęcie tak ważnej decyzji jak wybór odpowiedniego auta razem ze swoją drugą połówką może dostarczyć wielu emocji. Kto wie, może wieczorna wizyta w salonie Seata okaże się idealną opcją na romantyczny weekend?

Twoja decyzja, nasza w tym głowa

Umów się już dziś na wizytę serwisową twojego auta przez Internet np. poprzez SEAT Online Service Booking i stań o krok bliżej od wyboru wymarzonego auta. Od początku twojej wizyty w salonie nasz konsultant poprowadzi krętą drogą do wyboru tych trafionych czterech kółek. Podczas całej wizyty będzie służył radą i informacją, rozwieje wszelkie wątpliwości i zaplanuje jazdę próbną. Przybliży również warunki programu gwarancyjnego, doradzi w temacie serwisowania auta, a także optymalnego ubezpieczenia. Doradcy Seata przybliżają różne formy finansowania i zapoznają naszych klientów z bieżącymi promocjami, a nasi dealerzy oferują korzystne warunki leasingu lub zakupu auta w ramach kredytu, dzięki czemu można wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Odwiedź nasz salon i stań o krok bliżej swojego Seata

Aby umożliwić przed wizytą wstępną orientację w naszej ofercie, przybliżymy kilka z funkcji którymi dysponują nasze auta i które warto wziąć pod uwagę przy wyborze samochodu. Wszystkie auta wyposażone są w nowoczesną klimatyzację. Zależnie od modelu może to być klimatyzacja manualna Climatic, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa Climatronic lub dostępna w większych modelach klimatyzacja trzystrefowa. Większość aut Seata wyposażona jest w światła LED, wielofunkcyjną kierownicę oraz elektrycznie sterowane szyby. Najwyższe standardy bezpieczeństwa w naszych autach osiągane są dzięki innowacyjnym systemom takim jak system kontroli odstępu Front Asisst, system rozpoznawania zmęczenia czy asystent pasa ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom rekreacyjnym zarówno kierowcy jak i pasażerów auta wyposażone są w medialny system z ekranem, głośnikami i zestawem Bluetooth. Znajdź już dziś najbliższego dealera i sprawdź auta dostępne od ręki. Z Seatem wybierz się w drogę w Twoim wymarzonym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *