Poznańskie Szachty na weekend

Poznańskie peryferie obfitują w urokliwe tereny idealnie nadające się dla spacerowiczów. Szukając pomysłu na weekend warto wziąć pod uwagę niedawno przystosowany do długich spacerów teren wokół Szachtów stanowiący idealną opcję na weekend. Udaj się w te otoczone malowniczymi stawami okolice i oderwij się od miejskiego hałasu i zgiełku.

Szachty na raz

Wybierając się na spacer za miasto warto wybrać tę historyczną i bogatą naturalnie okolicę, którą miasto wyposażyło w świetną infrastrukturę. Mieszkańcy okolic mogą na co dzień korzystać z utwardzonych ścieżek, które są niezbędne ze względu na błotniste podłoże. Spacerowicze świadomie podziwiają okoliczne tereny dzięki tablicom opisującym nazwy alejek i stawów, a dzięki szczegółowemu opisowi dowiedzą się również jaka odległość dzieli ich od danego miejsca. Tzw. „glinianki” to prawie 40 stawów powstałych podczas rozbiórki umocnień twierdzy Poznań. Niedawno zostały one uznane za tereny cenne przyrodniczo, a w ostatnich latach rozpoczęto zagospodarowanie tutejszego terenu.

Z glinianek prosto do salonu Seata

Oprócz wygodnych butów zabierz na spacer wszelkie nurtujące Cię pytania dotyczące twojego nowego samochodu i odwiedź przy okazji salon Seata. Najbliższy salon to Seat Centrum Poznań, w którym przyjrzysz się naszej szerokiej ofercie i staniesz o krok bliżej od wyboru odpowiedniego auta, które dowiezie Cię w wiele miejsc idealnie nadających się na długie spacery na łonie natury. Od początku twojej wizyty w Seat salonie nasz konsultant poprowadzi Cię krętą drogą do wyboru tych trafionych czterech kółek. Podczas całej wizyty będzie służył radą i informacją, rozwieje wszelkie wątpliwości i zaplanuje jazdę próbną.

Przybliży również warunki programu gwarancyjnego, doradzi w temacie serwisowania auta, a także optymalnego ubezpieczenia. Doradcy Seata przybliżają różne formy finansowania i zapoznają naszych klientów z bieżącymi promocjami, a nasi dealerzy oferują korzystne warunki leasingu lub zakupu auta w ramach kredytu, dzięki czemu można wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Z Seatem wybierz się w drogę w Twoim wymarzonym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *