Odkryj tajniki natury z Seatem

Odwiedź w wolny weekend Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Chalinie i zapewnij swoim dzieciom niezapomnianą przygodę. Zabierz swojego Seata Arona na przejażdżkę po malowniczych terenach Sierakowskiego Parku Krajobrazowego i zachwyć się bogactwem tamtejszej przyrody. Tereny umożliwiają przejazd ciekawymi trasami prowadzącymi między jeziorami, w które obfitują tamtejsze tereny. Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Chalinie oferuje szeroką gamę atrakcji, a eksploracji tak ciekawej trasy sprzyjać będzie wygodny transport samochodem Seat.

Bezpieczna przejażdżka Seatem w głąb dzikiej przyrody

Wybierając się na wycieczkę w urokliwe tereny Wielkopolski mamy okazję wybrać dla naszych najmłodszych bogatą dydaktyczno-rekreacyjną ofertę terenów Chalina. Jest to gratka dla pasjonatów przyrody, ale i niezawodny sposób na wyrwanie się za miasto i odetchnięcie świeżym powietrzem. Ośrodek w Chalinie proponuje ciekawe spędzenie weekendu dzięki kilku ścieżkom dydaktycznym. Możemy wybierać między ścieżką Jary koło Chalina, ścieżką dydaktyczną w parku dworskim w Chalinie i nad Jeziorem Śremskim oraz ścieżką dydaktyczną nad Jeziorem Małym. Ośrodek ten oprócz starannie przygotowanych ścieżek, które umożliwiają świadome obcowanie z naturą, wychodzi z inicjatywą wielu kursów, warsztatów czy spotkań integracyjnych, które mogą okazać się kolejnym argumentem lepszego poznania tajników przyrody.

Przyjeżdżając w miejsce oferujące taką mnogość możliwości warto skorzystać z pakowności Seata Arona, w którego zmieścimy sprzęt przydatny do aktywnego spędzenia czasu. Ośrodek dysponuje boiskiem sportowym do koszykówki, dlatego warto zabrać ze sobą np. piłkę do gry. Jako, że ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi można przedłużyć sobie pobyt i zostać na noc, co umożliwi pozostanie na świeżym powietrzu do godzin wieczornych i wspólne spędzenie czasu np. w mieszczącym się na terenie ośrodka wigwamie. Podczas powrotu do domu po licznych przygodach wymaganiom jazdy po krętych drogach Pojezierza Poznańskiego z pewnością sprosta dynamiczny, ale i oszczędny Seat Arona. Jest to auto idealne na trasy turystyczne, umożliwiające sprawny przejazd całej rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *